Kopen KSZ8893MQLI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.1 V ~ 3.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 128-PQFP (14x20) |
| normen: | 10/100 Base-FX/T/TX |
| Serie: | - |
| Protocol: | Ethernet |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 128-BFQFP |
| Andere namen: | 576-2123 KSZ8893MQLI-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | KSZ8893MQLI |
| Interface: | I²C, SPI |
| Functie: | Switch |
| Uitgebreide beschrijving: | Ethernet Switch 10/100 Base-FX/T/TX I²C, SPI Interface 128-PQFP (14x20) |
| Beschrijving: | IC MANAGED SWITCH 10/100 128QFP |
| Current - Supply: | 120mA |
| Email: | [email protected] |