Kopen L0103MEAP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverancier Device Pakket: | TO-92 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | L0103MEAP |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 1A Through Hole TO-92 |
| Beschrijving: | TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 1A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 10A, 12A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 7mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 3mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |