L12J12KE
Onderdeel nummer:
L12J12KE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 12K OHM 5% 12W
Data papier:
L12J12KE.pdf
Invoering
Kopen L12J12KE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±260ppm/°C
Size / Dimension:0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Serie:270
Weerstand (Ohm):12k
Vermogen (Watt):12W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Tubular
Andere namen:OHL12J12KE
OHL12J12KE-ND
Temperatuur:-55°C ~ 350°C
montage Feature:Brackets (not included)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:L12J12KE
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 12K OHM 5% 12W