Kopen L2008D8TP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 200V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverancier Device Pakket: | TO-252, (D-Pak) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | L2008D8 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | L2008D8TP |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Beschrijving: | TRIAC SENS GATE 200V 8A TO252 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 65A, 85A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 20mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |