Kopen L297/1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 7 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | - |
| Technologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-DIP |
| Stapresolutie: | 1, 1/2 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Uitgangsconfiguratie: | Pre-Driver - Half Bridge (4) |
| Andere namen: | 497-1394-5 L2971 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Motor Type - Stepper: | Bipolar, Unipolar |
| Motor Type - AC, DC: | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | L297/1 |
| Interface: | Parallel |
| Functie: | Controller - Commutation, Direction Management |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar, Unipolar Motor Driver Parallel 20-DIP |
| Beschrijving: | IC MOTOR CONTROLLER PAR 20DIP |
| Current - Output: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |