L4931CD33-TR
L4931CD33-TR
Onderdeel nummer:
L4931CD33-TR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.25A 8SO
Data papier:
L4931CD33-TR.pdf
Invoering
Kopen L4931CD33-TR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 20V
Voltage - Dropout (standaard):0.4V @ 250mA
Leverancier Device Pakket:8-SO
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen:497-6640-2
L4931CD33-TR-ND
L4931CD33TR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:L4931CD33-TR
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 250mA 8-SO
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.25A 8SO
Current - Output:250mA