L78L33ACZTR
Onderdeel nummer:
L78L33ACZTR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.1A TO92-3
Data papier:
L78L33ACZTR.pdf
Invoering
Kopen L78L33ACZTR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 30V
Voltage - Dropout (standaard):1.7V @ 40mA
Leverancier Device Pakket:TO-92-3
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Andere namen:497-16176-2
L78L33ACZTR-ND
Temperatuur:0°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:L78L33ACZTR
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 100mA TO-92-3
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.1A TO92-3
Current - Output:100mA