Kopen LA15QS2004 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 150V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 150V |
| Size / Dimension: | 1.130" Dia x 1.161" L (28.70mm x 29.50mm) |
| Serie: | POWR-GARD® LA15QS |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | LA15QS200-4 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LA15QS2004 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 200A 150VAC/VDC |
| Huidige score: | 200A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 100kA |
| goedkeuringen: | UR |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |