LD1086DT18TR
Onderdeel nummer:
LD1086DT18TR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 1.8V 1.5A DPAK
Data papier:
LD1086DT18TR.pdf
Invoering
Kopen LD1086DT18TR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:Up to 30V
Voltage - Dropout (standaard):1.3V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:D-Pak
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen:497-3444-2
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LD1086DT18TR
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 1.5A D-Pak
Beschrijving:IC REG LDO 1.8V 1.5A DPAK
Current - Output:1.5A