LD2981ABM33TR
LD2981ABM33TR
Onderdeel nummer:
LD2981ABM33TR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT23-5
Data papier:
LD2981ABM33TR.pdf
Invoering
Kopen LD2981ABM33TR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.18V @ 100mA
Leverancier Device Pakket:SOT-23-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Andere namen:497-1521-2
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LD2981ABM33TR
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 100mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT23-5
Current - Output:100mA