LD2982BM15R
LD2982BM15R
Onderdeel nummer:
LD2982BM15R
Beschrijving:
IC REG LDO 1.5V 50MA SOT23-5
Data papier:
LD2982BM15R.pdf
Invoering
Kopen LD2982BM15R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.5V
Voltage - Input:2.5 V ~ 16 V
Voltage - Dropout (standaard):0.12V @ 50mA
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LD2982BM15R
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 50mA SOT-23-5
Beschrijving:IC REG LDO 1.5V 50MA SOT23-5
Current - Output:50mA