LD39030SJ18R
LD39030SJ18R
Onderdeel nummer:
LD39030SJ18R
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 1.85V 0.3A LN CSPS
Data papier:
LD39030SJ18R.pdf
Invoering
Kopen LD39030SJ18R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:1.8V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.2V @ 300mA
Leverancier Device Pakket:4-Flipchip (0.79x0.79)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:4-UFBGA, FCBGA
Andere namen:497-15927-6
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:9 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LD39030SJ18R
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 300mA 4-Flipchip (0.79x0.79)
Beschrijving:IC REG LDO 1.85V 0.3A LN CSPS
Current - Output:300mA