LF120CDT
Onderdeel nummer:
LF120CDT
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
IC REG LDO 12V 0.5A DPAK
Data papier:
LF120CDT.pdf
Invoering
Kopen LF120CDT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:12V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.4V @ 500mA
Leverancier Device Pakket:D-Pak
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LF120CDT
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 500mA D-Pak
Beschrijving:IC REG LDO 12V 0.5A DPAK
Current - Output:500mA