LFR252003C
Onderdeel nummer:
LFR252003C
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE BLOCK CART 250V 200A DIN
Data papier:
LFR252003C.pdf
Invoering
Kopen LFR252003C met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning:250V
Klemtype:Box Lug
Serie:LFR
Andere namen:LFR25200-3C
oriëntering:-
Aantal circuits:3
montage Type:DIN Rail
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LFR252003C
Type zekeringhouder:Block
Fuse Type:Cartridge
Fuse Size:1.874" Dia x 7.126" L (47.6mm x 181mm)
For Use With / Gerelateerde Producten:Class R
Uitgebreide beschrijving:Fuse Block 200A 250V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Beschrijving:FUSE BLOCK CART 250V 200A DIN
Huidige score:200A