LGG2P122MELB40
LGG2P122MELB40
Onderdeel nummer:
LGG2P122MELB40
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Data papier:
1.LGG2P122MELB40.pdf2.LGG2P122MELB40.pdf
Invoering
Kopen LGG2P122MELB40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:220V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LGG
Ripple Current:2.5A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-8151
LGG2P122MELB40-ND
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGG2P122MELB40
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1200µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Capaciteit:1200µF