LGU2E561MELA
LGU2E561MELA
Onderdeel nummer:
LGU2E561MELA
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.LGU2E561MELA.pdf2.LGU2E561MELA.pdf
Invoering
Kopen LGU2E561MELA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:1.8A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2767
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:25 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2E561MELA
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:560µF