LGU2G121MELY
LGU2G121MELY
Onderdeel nummer:
LGU2G121MELY
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Data papier:
1.LGU2G121MELY.pdf2.LGU2G121MELY.pdf
Invoering
Kopen LGU2G121MELY met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.787" Dia (20.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:750mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2786
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:29 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2G121MELY
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.575" (40.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:120µF