LGU2G391MELB
LGU2G391MELB
Onderdeel nummer:
LGU2G391MELB
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Data papier:
1.LGU2G391MELB.pdf2.LGU2G391MELB.pdf
Invoering
Kopen LGU2G391MELB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LGU
Ripple Current:1.6A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-2807
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LGU2G391MELB
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.772" (45.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:390µF