LKX2G271MESA45
LKX2G271MESA45
Onderdeel nummer:
LKX2G271MESA45
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Data papier:
LKX2G271MESA45.pdf
Invoering
Kopen LKX2G271MESA45 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:LKX
Ripple Current:1.22A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LKX2G271MESA45
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:270µF