LLG2C152MELZ50
LLG2C152MELZ50
Onderdeel nummer:
LLG2C152MELZ50
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Data papier:
1.LLG2C152MELZ50.pdf2.LLG2C152MELZ50.pdf
Invoering
Kopen LLG2C152MELZ50 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:LLG
Ripple Current:3.4A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-7202
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:23 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLG2C152MELZ50
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Capaciteit:1500µF