LLG2E102MELB35
LLG2E102MELB35
Onderdeel nummer:
LLG2E102MELB35
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.LLG2E102MELB35.pdf2.LLG2E102MELB35.pdf
Invoering
Kopen LLG2E102MELB35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LLG
Ripple Current:3.32A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-7221
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLG2E102MELB35
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:1000µF