LLS1E223MELB
LLS1E223MELB
Onderdeel nummer:
LLS1E223MELB
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Data papier:
1.LLS1E223MELB.pdf2.LLS1E223MELB.pdf
Invoering
Kopen LLS1E223MELB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LLS
Ripple Current:5.33A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:493-7260
LLS1E223MELB-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLS1E223MELB
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Capaciteit:22000µF