LLS1K272MELB
LLS1K272MELB
Onderdeel nummer:
LLS1K272MELB
Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Data papier:
1.LLS1K272MELB.pdf2.LLS1K272MELB.pdf
Invoering
Kopen LLS1K272MELB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:LLS
Ripple Current:2.91A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:27 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LLS1K272MELB
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Capaciteit:2700µF