LM1086ILD-3.3
Onderdeel nummer:
LM1086ILD-3.3
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 1.5A 8WSON
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17586 Pieces
Data papier:
LM1086ILD-3.3.pdf
Invoering
Kopen LM1086ILD-3.3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 27V
Voltage - Dropout (standaard):1.3V @ 1.5A
Leverancier Device Pakket:8-WSON (4x4)
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-WDFN Exposed Pad
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM1086ILD-3.3
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A 8-WSON (4x4)
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 1.5A 8WSON
Current - Output:1.5A
Current - Limit (Min):1.5A