LM25101ASD-1/NOPB
Onderdeel nummer:
LM25101ASD-1/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC GATE DVR HI/LO SIDE 8WSON
Data papier:
LM25101ASD-1/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LM25101ASD-1/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:9 V ~ 14 V
Leverancier Device Pakket:8-WSON (4x4)
Serie:-
Rise / Fall Time (Typ):430ns, 260ns
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:8-WDFN Exposed Pad
Andere namen:296-41421-6
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Input Frequency:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LM25101ASD-1/NOPB
Logische Spanning - VIL, VIH:2.3V, -
Input Type:Non-Inverting
High Voltage Side - Max (Bootstrap):100V
Gate Type:N-Channel MOSFET
Uitgebreide beschrijving:Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-WSON (4x4)
Gedreven configuratie:Half-Bridge
Beschrijving:IC GATE DVR HI/LO SIDE 8WSON
Current - Peak Output (Bron, Zink):3A, 3A