Kopen LM26420Q0XMHX/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 0.8V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 4.5V |
| Voltage - Input (Min): | 3V |
| Voltage - Input (Max): | 5.5V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 20-HTSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-40163-2 LM26420Q0XMHX/NOPB-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LM26420Q0XMHX/NOPB |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 2 Output 2A 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 2A DL 20HTSSOP |
| Current - Output: | 2A |
| Email: | [email protected] |