Kopen LM2674LD-ADJ/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.2V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 37V |
| Voltage - Input (Min): | 6.5V |
| Voltage - Input (Max): | 40V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-WSON (5x5) |
| Serie: | SIMPLE SWITCHER® |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | LM2674LD-ADJ/NOPBDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LM2674LD-ADJ/NOPB |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 260kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.2V 1 Output 500mA 16-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 0.5A 16WSON |
| Current - Output: | 500mA |
| Email: | [email protected] |