LM2676S-12
Onderdeel nummer:
LM2676S-12
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15718 Pieces
Data papier:
LM2676S-12.pdf
Invoering
Kopen LM2676S-12 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):12V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input (Min):8V
Voltage - Input (Max):40V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:No
Leverancier Device Pakket:DDPAK/TO-263-7
Serie:SIMPLE SWITCHER®
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Output Type:Fixed
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM2676S-12
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:260kHz
Uitgebreide beschrijving:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Beschrijving:IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
Current - Output:3A