LM2853MHX-3.3
Onderdeel nummer:
LM2853MHX-3.3
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP
beschikbare kwaliteit:
19308 Pieces
Data papier:
LM2853MHX-3.3.pdf
Invoering
Kopen LM2853MHX-3.3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):3.3V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input (Min):3V
Voltage - Input (Max):5.5V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:Yes
Leverancier Device Pakket:14-HTSSOP
Serie:SIMPLE SWITCHER®
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Output Type:Fixed
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LM2853MHX-3.3
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:550kHz
Uitgebreide beschrijving:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Beschrijving:IC REG BUCK 3.3V 3A SYNC 14TSSOP
Current - Output:3A