Kopen LM2937IMPX-12/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 12V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 26V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 1V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223-4 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | *LM2937IMPX-12/NOPB 296-35414-2 LM2937IMPX-12/NOPB-ND LM2937IMPX12NOPB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LM2937IMPX-12/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 400mA SOT-223-4 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 12V 0.4A SOT223 |
| Current - Output: | 400mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |