Kopen LM34919CQSD/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 2.5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 45V |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 50V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 12-WSON (4x4) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-37198-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LM34919CQSD/NOPB |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 2.6MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 600mA 12-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK ADJ 0.6A 12WSON |
| Current - Output: | 600mA |
| Email: | [email protected] |