LM5101CMYX/NOPB
Onderdeel nummer:
LM5101CMYX/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP
Data papier:
LM5101CMYX/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LM5101CMYX/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:9 V ~ 14 V
Leverancier Device Pakket:8-MSOP-EP
Serie:-
Rise / Fall Time (Typ):990ns, 715ns
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Andere namen:LM5101CMYX
LM5101CMYX-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Input Frequency:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LM5101CMYX/NOPB
Logische Spanning - VIL, VIH:2.3V, -
Input Type:Non-Inverting
High Voltage Side - Max (Bootstrap):118V
Gate Type:N-Channel MOSFET
Uitgebreide beschrijving:Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-EP
Gedreven configuratie:Half-Bridge
Beschrijving:IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP
Current - Peak Output (Bron, Zink):1A, 1A