Kopen LMK61E2-156M25SIAT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Clock Oscillator |
| Leverancier Device Pakket: | 6-QFM (7x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 6-SMD Module |
| Andere namen: | 296-43706-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LMK61E2-156M25SIAT |
| Frequentie: | 156.25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-SMD Module |
| Beschrijving: | IC OSC CLK 156.25MHZ 6QFM |
| Current - Supply: | 162mA |
| tellen: | - |
| Email: | [email protected] |