LNK2W682MSEJ
LNK2W682MSEJ
Onderdeel nummer:
LNK2W682MSEJ
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Data papier:
1.LNK2W682MSEJ.pdf2.LNK2W682MSEJ.pdf3.LNK2W682MSEJ.pdf
Invoering
Kopen LNK2W682MSEJ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.543" Dia (90.00mm)
Serie:LNK
Ripple Current:20A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:493-8881
LNK2W682MSEJ-ND
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LNK2W682MSEJ
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.252" (31.80mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):4.921" (125.00mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:6800µF