LNT2C223MSE
LNT2C223MSE
Onderdeel nummer:
LNT2C223MSE
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Data papier:
1.LNT2C223MSE.pdf2.LNT2C223MSE.pdf3.LNT2C223MSE.pdf
Invoering
Kopen LNT2C223MSE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.000" Dia (76.20mm)
Serie:LNT
Ripple Current:12.5A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:493-8998
LNT2C223MSE-ND
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LNT2C223MSE
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:1.252" (31.80mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):5.630" (143.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Capaciteit:22000µF