LNX2W182MSEF
LNX2W182MSEF
Onderdeel nummer:
LNX2W182MSEF
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Data papier:
1.LNX2W182MSEF.pdf2.LNX2W182MSEF.pdf3.LNX2W182MSEF.pdf
Invoering
Kopen LNX2W182MSEF met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:2.008" Dia (51.00mm)
Serie:LNX
Ripple Current:6.4A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:493-9152
LNX2W182MSEF-ND
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:21 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LNX2W182MSEF
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.866" (22.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):5.236" (133.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:1800µF