Kopen LP2967IBP-2833/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2.8V, 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.1 V ~ 16 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.24V @ 150mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uSMD |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-XFBGA |
| Andere namen: | LP2967IBP-2833 LP2967IBP-2833/NOPBTR LP2967IBP-2833TR LP2967IBP-2833TR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP2967IBP-2833/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V, 3.3V 150mA 8-uSMD |
| Beschrijving: | IC REG LDO 2.8V/3.3V 0.15A 8USMD |
| Current - Output: | 150mA |
| Current - Limit (Min): | 200mA |
| Email: | [email protected] |