LP2985AITPX-2.7/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2985AITPX-2.7/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.7V 0.15A 5DSBGA
Data papier:
LP2985AITPX-2.7/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2985AITPX-2.7/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.7V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.28V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:5-DSBGA
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:5-UFBGA, DSBGA
Andere namen:LP2985AITPX-2.7
LP2985AITPX-2.7-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2985AITPX-2.7/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.7V 150mA 5-DSBGA
Beschrijving:IC REG LDO 2.7V 0.15A 5DSBGA
Current - Output:150mA