LP2985IBP-2.8/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2985IBP-2.8/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.8V 0.15A 5USMD
Data papier:
LP2985IBP-2.8/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2985IBP-2.8/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.8V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.28V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:5-uSMD
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:5-VFBGA
Andere namen:LP2985IBP-2.8
LP2985IBP-2.8/NOPBTR
LP2985IBP-2.8TR
LP2985IBP-2.8TR-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2985IBP-2.8/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 150mA 5-uSMD
Beschrijving:IC REG LDO 2.8V 0.15A 5USMD
Current - Output:150mA