LP2986IMMX-3.3/NOPB
Onderdeel nummer:
LP2986IMMX-3.3/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.2A 8VSSOP
Data papier:
LP2986IMMX-3.3/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP2986IMMX-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 16V
Voltage - Dropout (standaard):0.18V @ 200mA
Leverancier Device Pakket:8-VSSOP
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Andere namen:*LP2986IMMX-3.3/NOPB
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP2986IMMX-3.3/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 8-VSSOP
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.2A 8VSSOP
Current - Output:200mA
Current - Limit (Min):250mA