Kopen LP2989AIMX-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 16V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.31V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | LP2989AIMX-3.3/NOPB-ND LP2989AIMX-3.3/NOPBTR LP2989AIMX33NOPB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP2989AIMX-3.3/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC REG LDO 3.3V 0.5A 8SOIC |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | 600mA |