LP3874ET-3.3/NOPB
Onderdeel nummer:
LP3874ET-3.3/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.8A TO220-5
Data papier:
LP3874ET-3.3/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP3874ET-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 7V
Voltage - Dropout (standaard):0.24V @ 800mA
Leverancier Device Pakket:TO-220-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-5 Formed Leads
Andere namen:*LP3874ET-3.3
*LP3874ET-3.3/NOPB
LP3874ET-3.3
LP3874ET-3.3-ND
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP3874ET-3.3/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 800mA TO-220-5
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.8A TO220-5
Current - Output:800mA