LP5900TLX-2.6/NOPB
Onderdeel nummer:
LP5900TLX-2.6/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.6V 0.15A 4DSBGA
Data papier:
LP5900TLX-2.6/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP5900TLX-2.6/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.6V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.08V @ 150mA
Leverancier Device Pakket:4-DSBGA
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:4-WFBGA, DSBGA
Andere namen:LP5900TLX-2.6
LP5900TLX-2.6-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP5900TLX-2.6/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.6V 150mA 4-DSBGA
Beschrijving:IC REG LDO 2.6V 0.15A 4DSBGA
Current - Output:150mA