LP5951MGX-2.5
Onderdeel nummer:
LP5951MGX-2.5
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12186 Pieces
Data papier:
LP5951MGX-2.5.pdf
Invoering
Kopen LP5951MGX-2.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.5V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:SC-70-5
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LP5951MGX-2.5
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SC-70-5
Beschrijving:IC REG LDO 2.5V 0.15A SC70-5
Current - Output:150mA