LP5990TM-3.3/NOPB
Onderdeel nummer:
LP5990TM-3.3/NOPB
Fabrikant:
Beschrijving:
IC REG LDO 3.3V 0.2A 4DSBGA
Data papier:
LP5990TM-3.3/NOPB.pdf
Invoering
Kopen LP5990TM-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:3.3V
Voltage - Input:Up to 5.5V
Voltage - Dropout (standaard):0.16V @ 200mA
Leverancier Device Pakket:4-DSBGA
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:4-WFBGA, DSBGA
Andere namen:LP5990TM-3.3/NOPBDKR
LP5990TM-3.3DKR
LP5990TM-3.3DKR-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LP5990TM-3.3/NOPB
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 200mA 4-DSBGA
Beschrijving:IC REG LDO 3.3V 0.2A 4DSBGA
Current - Output:200mA