Kopen LP8345ILDX-3.3/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 10V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.27V @ 500mA |
| Leverancier Device Pakket: | 6-WSON (2.92x3.29) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | LP8345ILDX-3.3 LP8345ILDX-3.3-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP8345ILDX-3.3/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 6-WSON (2.92x3.29) |
| Beschrijving: | IC REG LDO 3.3V 0.5A 6WSON |
| Current - Output: | 500mA |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |