Kopen LP8725TLX-A/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.8 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.6 V ~ 4.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 30-uSMD |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 30-WFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | LP8725TLX-A LP8725TLX-A-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 9 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LP8725TLX-A/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller/Converter, Multimedia Processors Voltage Regulator IC 9 Output 30-uSMD |
| Beschrijving: | IC DUAL BUCK ADJ 0.6A 30DSBGA |
| toepassingen: | Controller/Converter, Multimedia Processors |
| Email: | [email protected] |