Kopen LPJ-2SP met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 300V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.810" Dia x 2.250" L (20.57mm x 57.15mm) |
| Serie: | LOW-PEAK™ LPJ |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LPJ-2SP |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC |
| Huidige score: | 25A |
| Klasse: | J |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 300kA AC, 100kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |