LPJ-70SPI
LPJ-70SPI
Onderdeel nummer:
LPJ-70SPI
Fabrikant:
Bussmann (Eaton)
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
Data papier:
LPJ-70SPI.pdf
Invoering
Kopen LPJ-70SPI met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:300V
Nominale spanning - AC:600V
Size / Dimension:1.130" Dia x 2.630" L (28.70mm x 66.80mm)
Serie:LOW-PEAK™ LPJ
Reactietijd:Slow
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal
Temperatuur:-
montage Type:Bolt Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:3 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:LPJ-70SPI
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:Indicating
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/300VDC
Huidige score:70A