LR251003C
Onderdeel nummer:
LR251003C
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15128 Pieces
Data papier:
LR251003C.pdf
Invoering
Kopen LR251003C met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning:250V
Klemtype:Box Lug
Serie:Class R
Andere namen:LR25100-3C
oriëntering:-
Aantal circuits:3
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:LR251003C
Type zekeringhouder:Holder
Fuse Type:Cartridge
Fuse Size:1.252" Dia x 5.874" L (31.8mm x 149.2mm)
For Use With / Gerelateerde Producten:Class R
Uitgebreide beschrijving:Fuse Holder 100A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Beschrijving:FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS
Huidige score:100A