Kopen LR251003C met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 250V |
|---|---|
| Klemtype: | Box Lug |
| Serie: | Class R |
| Andere namen: | LR25100-3C |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 3 |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LR251003C |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 1.252" Dia x 5.874" L (31.8mm x 149.2mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | Class R |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 100A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beschrijving: | FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS |
| Huidige score: | 100A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |